BEZPŁATNA WYSYŁKA - Przy zamówieniach powyżej 300zł

Certyfikat oryginalności

AUTENTYCZNOŚĆ PRODUKTÓW
Aby upewnić Państwa do co do oryginalności naszych szali kaszmirowych, czapek, oraz swetrów, czapek, szali wełnianych z wełny alpaki informujemy że nasi producenci należą do związku Nepal Pashmina Industries Association (NPIA) oraz jesteśmy członkami stowarzyszenia AIA. Nie jesteśmy jedynymi importerami szali kaszmirowych i innych produktów kaszmirowych oraz produktów z wełny alpaki, ale jako jedyni posiadamy certyfikaty oryginalności tych produktów.

Chyangra Pashmina znak handlowy

Chyangra Pashmina jest wyjątkowa. Znak handlowy jest zarejestrowanym i chronionym znakiem towarowym w ponad czterdziestu krajach (w tym w USA, Kanadzie, UE, Japonii i Australii), logo jest gwarancją oryginalnego i doskonałego produktu, wyprodukowanego w Nepalu z luksusowej wełny unikatowych kóz Himalayan Chyangra i włókna o podobnej jakości. Gwarantuje to również, że cała produkcja Chyangra Pashmina obejmuje rygorystyczne standardy jakości, metody przyjazne dla środowiska i brak wykorzystywania pracy dzieci.

Aby móc korzystać z logo Chyangra Pashmina®, firmy muszą być członkami NPIA i muszą wyrazić zgodę na przestrzeganie bardzo surowych kryteriów określonych w Kodeksie postępowania. W razie potrzeby NPIA może dostarczyć więcej informacji na temat Kodeksu postępowania. NPIA jest niezależną, pozarządową organizacją non-profit i organem przedstawicielskim, w ramach której wszyscy nepalscy przedsiębiorcy kaszmiru/pashminy są zrzeszeni w celu zrównoważonego rozwoju całej branży. Założone w 2000 roku stowarzyszenie od tego czasu aktywnie reprezentuje różne organizacje rządowe i pozarządowe. NPIA rozpoczęła międzynarodową kampanię marketingową, mającą na celu promocję wartości oryginalnego Chyangra Pashmina dla wymagających klientów o wysokiej jakości.

ORYGINALNOŚĆ PRODUKTÓW Z WEŁNY ALPAKI

Sklep Magia Alpaki jest członkiem stowarzyszenia AIA (Asociación Internacional de la Alpaca). Stowarzyszenie Alpaca International (AIA) to prywatna organizacja typu non-profit założona w Peru w mieście Arequipa w dniu 26 lutego 1984 r., które to jest światową stolicą kolekcji i pierwszych wyrobów z wełny alpaki. AIA powstała w celu ochrony wizerunku wełny z alpaki i jej wyrobów, a także jej międzynarodowego promowania oraz gwarantowania jakości produktów. Stowarzyszenie zrzesza producentów i sprzedawców produktów z wełny alpaki na całym świecie. Ta instytucja ma również filie w mieście Biella we Włoszech oraz w mieście Nagoya w Japonii.

Certyfikat gwarantuje najwyższa jakość produktów z wełny alpaki. Jest załączany z każdym produktem.

MISJA

AIA Zobowiązuje się do zadowolenia klienta i ochrony środowiska, do poprawy jakości życia pracowników, dostawców i społeczności, nieustannie promując najlepsze praktyki w zakresie uczciwego handlu i poprzez promowanie zrównoważonego rozwoju .

MAGIA ALPAKI